TV 10 olümpiastarti: Finaal

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja PN 9-võistluse võitjad: II koht - Gregor Pilt [IND Kadrina Keskkool], I koht - Andreas Hantson [IND Viljandi Jakobsoni Kool] ja III koht - Erki Rotka [ Rakvere Gümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse finaal Saaremaal. PV 1000m jooks: 546 - Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum], 478 - Rasmus Kuningas [Saue Gümnaasium], 453 - Jürnas Vigolainen [Rakvere Gümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TV 8-võistluse parimad: II koht - Lilian Turban [IND Pirita Majandusgümnaasium], I koht - Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium], III koht - Emely Karhu [Pärnu Mai Kool], IV koht - Gendra Allikmaa [Saaremaa Ühisgümnaasium], V koht - Carmen Electra Pirn [IND Saaremaa Ühisgümnaasium] ja VI koht - Triin Satsi [IND Valtu Põhikool].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TV 8-võistluse võitjad: II koht - Lilian Turban [IND Pirita Majandusgümnaasium], I koht - Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium], III koht - Emely Karhu [Pärnu Mai Kool].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TN 600m jooksu võitja Grete Berendsen [IND Tallinna Õismäe Gümnaasium] maskottide Karu ja tähekesega.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TN 600m jooks: 568 - Marit Kutman [IND Tartu Kesklinna Kool], 566 - Grete Berendsen [IND Tallinna Õismäe Gümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TN 600m jooksu start.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja PN 9-võistluse võitjad: II koht - Gregor Pilt [IND Kadrina Keskkool], I koht - Andreas Hantson [IND Viljandi Jakobsoni Kool] ja III koht - Erki Rotka [ Rakvere Gümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Võitjad suurte koolide arvestuses: Rakvere Reaalgümnaasium, Viljandi Paalalinna Kool ja Rakvere Gümnaasium.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Võitjad väikeste koolide arvestuses: Parksepa Keskkool [treenerid-õpetajad Sirje Hütt ja Valeri Holodnjakov], Orissaare Gümnaasium ja Osula Põhikooli - Sõmerpalu Põhikooli ühendvõistkond.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Saaremaa ÜG õpilased Gendra Allikmaa, Carmen Electra Pirn, treener Virge Treiel ja Mariliis Remmel.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse võitjad: Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium] ja Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse võitjad: Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium] ja Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Maskotid ja noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse võitjad: Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium] ja Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse PV võitjad, individuaavõistlejad: II koht - Deniel Kedrov, I koht - Igor Andrejev ja treener Leonid Brjuhov.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse PV võitjad: II koht - Deniel Kedrov [IND Tln. Linnamäe Vene Lütseum], I koht - Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum] ja III koht - Jürnas Vigolainen [ Rakvere Gümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse TN võitjad: II koht - Ksenia Oleinik [IND Tallinna Linnamäe Gümnaasium], I koht - Marit Kutman [IND Tartu Kesklinna Kool] ja III koht - Emili Liis Osula [IND Paide Ühisgümnaasium] koos reporterite Laura Kalami ja Anu Sääritsaga.

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse PV parimad: II koht - Deniel Kedrov [IND Tln. Linnamäe Vene Lütseum], I koht - Igor Andrejev [IND Tallinna Linnamäe Vene Lütseum], III koht - Jürnas Vigolainen [ Rakvere Gümnaasium], IV koht - Timo Klee [IND Mustjala Põhikool], V koht - Ken Metsis [ Kose Gümnaasium] ja VI koht - Mathias Endre Lind [Rakvere Reaalgümnaasium].

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja TN 6-võistluse võitjad: II koht - Ksenia Oleinik [IND Tallinna Linnamäe Gümnaasium], I koht - Marit Kutman [IND Tartu Kesklinna Kool] ja III koht - Emili Liis Osula [IND Paide Ühisgümnaasium]

    Loe lähemalt

  • TV 10 olümpiastarti: Finaal

    TV 10 olümpiastarti: Finaal (12.06.2015)

    Noorte kergejõustikusarja mitmevõistluse võitja Mariliis Remmel [Saaremaa Ühisgümnaasium] maskottide Karu ja Tähekesega.

    Loe lähemalt

Kokku: 148 | Näitan: 1-20 | Näita kõiki