Reisikaaslane

 • Reisikaaslane: Tauno Kangro 00:28:20

  Reisikaaslane: Tauno Kangro (27.11.2016)

  Viimases saates kohtute tõelise meistriga, kes allutas endale kivi ja metalli. Tuntud skulptor Tauno Kangro suundub retroautoga oma võidupaikadele, jutustab oma personaalnäitusest, avab saladuse, miks Musumägi teda kurvastab ja vastab küsimusele: kas hiiglaslik Kalevipoeg vallutab Tallinna lahe?

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Kaie Kõrb 00:28:21

  Reisikaaslane: Kaie Kõrb (20.11.2016)

  Saate tegelaseks on tantsumaailma suurkuju – priimabaleriin Kaie Kõrb. Milles peitub selle õhulise naise jõud, kust on ta ammutanud inspiratsiooni oma Musta Luige tantsu jaoks ja millised Balletikooli traditsioonid pole 70 aasta jooksul muutunud?

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Igor Jasulovitš 00:28:06

  Reisikaaslane: Igor Jasulovitš (13.11.2016)

  Selle saate külaline läbis 1000-kilomeetrise teekonna selleks, et saada meie “kaasreisijaks” ja külastada oma lapsepõlvelinna. Võibolla ei tule tema nimi kohe meelde, kuid seda nägu pole võimalik unustada...

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Semjon Altov 00:28:03

  Reisikaaslane: Semjon Altov (30.10.2016)

  Seekord suundume Narva, et kohtuda legendaarse inimesega, keda juba aastaid külastavad Venemaa satiirižanri staarid. Lõpuks saame teada, miks ta elab Eestis, kuhu on ta otsustanud endale maja ehitada ja selgitame välja seina peal ilutseva salakirja tagamaad.

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Eduard Toman 00:28:27

  Reisikaaslane: Eduard Toman (23.10.2016)

  Tänase saate külalise, näitleja ja režissöör Eduard Tomaniga tiirutame retroautoga Tallinna vanalinnas ning vaatame tuttavaid kohti uue pilguga. Kuuleme, kuidas saadeti Pärnusse David Samojlov ja teeme peatuse paigas, mis seostub paljudele ühe meeldejääva hüvastijätuga.

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Navitrolla 00:28:25

  Reisikaaslane: Navitrolla (06.11.2016)

  Suundume jälle Tartumaale. „Las alati paistab päike“ – see on meie üheksanda tegelase, maailmakuulsa kunstniku Heiki Navitrolla juhtlause. Te näete kohta, kus sünnivad need samad maalidel kujutatud pilved, kasvavad hiidseened ja elavad armsad loomad...

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Jaan Kaplinski 00:27:38

  Reisikaaslane: Jaan Kaplinski (16.10.2016)

  Suundume Tartusse, kus meie reisikaaslaseks saab eesti luuletaja, tõlk ja polüglott Jaan Kaplinski. Tartu tervitab meid tormi ja langenud puudega, kus maru taustal jutustab kirjanik ruttamatult oma eluloo, mille episoodides kajastub Tartu linna ning meie ühine lugu.

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Aleksei Turovski 00:28:06

  Reisikaaslane: Aleksei Turovski (18.09.2016)

  Teine saade räägib meile inimesest, kes paljastab oma õnnevalemi. Kolm peatust, õnn, edu ja kurbus koos kaasreisija, suurepärase jutustaja ja zooloogi Aleksei Turovskiga. Me saame teada midagi üsna ootamatut ühe linnapargi kohta, kus ta lapsena palju aega veetis, lisaks näeme, kuidas loomaaia kured teda tervitavad ning lõpuks saame teada, millised on Aleksei Turovski lemmikloomad.

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Anna Levandi 00:28:11

  Reisikaaslane: Anna Levandi (02.10.2016)

  Neljanda saate tegelane on Anna Levandi – legendaarne iluuisutaja, kes armastuse pärast kolis Moskvast Tallinnasse, kus algas tema jaoks uus elu. Anna jutustab meile, kuidas õnnestus uskumatult kiiresti eesti keel selgeks õppida, kuidas möödusid treeningud Tallinna Linnahalli jääl ja ta näitab meile kleiti, mis on saanud perekonna reliikviaks.

  Loe lähemalt

 • Reisikaaslane: Mart Sander 00:28:39

  Reisikaaslane: Mart Sander (09.10.2016)

  Viienda saate külaliseks on tõeline talent - Mart Sander, kes on saavutanud edu muusikas, kirjanduses ning maali- ja filmikunstis. Ta on populaarne show-mees, kuid on olemas üks paik, mis muudab teda väga tõsiseks – see on vaikne nurgake, mis kingib talle rõõmu ja hingerahu juba alates noorpõlvest.

  Loe lähemalt

Kokku: 12 | Näitan: 1-10 | Näita kõiki